KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018045
nr 1501 8045
Bengt Hegethorn
(f. 1925), Sverige
Oljemålning, Årstabron. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 62x74
Bengt Hegethorn, svensk målare född i Stockholm 1925.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 7 november 2022
kl 18:46:53
7/11 16:03:40